3.11.2023
12.10.2023
14.4.2020
Cena | 5 390 000 Kč |
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu | |
Kategorie | Rodinné domy |
Lokalita | Mezina |
Okres | Bruntál |
Velikost | 3 pokoje |
Užitná plocha | 70 m² |
Plocha pozemku | 876 m² |
Stav objektu | Novostavba |
Budova | Cihlová |
Typ domu | Patrový |
Poloha objektu | Samostatný |
Rok kolaudace | 2020 |
Rok výstavby | 2019 |
Nabízím ke koupi moderní rodinný dům o dispozici 4+kk v obci Mezina u Bruntálu. Dům typu bungalov byl postaven v roce 2019 a kolaudován v roce 2020. Jedná se o nemovitost ideální pro rodiny s odrostlými dětmi, které hledají klidné bydlení v krásném prostředí Jeseníků a v dosahu Bruntálu.
Ústředním pokojem domu je prostorný obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyní. Dominantou tohoto prostoru je nový krb, který je na elektřinu i na tuhá paliva, a v zimních měsících vytváří příjemnou tepelnou pohodu a pravou domácí atmosféru. V teplejších měsících je možné využívat terasu, na kterou se vstupuje přes velká francouzská okna, a odkud se nabízí krásný výhled do celé zahrady.
Dům disponuje dvěma koupelnami – společná koupelna s vanou a toaletou je přístupná z chodby, druhá koupelna se sprchovým koutem a toaletou je součástí hlavní ložnice. Z ložnice je rovněž možný vstup přímo na zahradu přes francouzská okna.
Náklady:
-Elektřina (ČEZ): záloha 3.600 Kč/měsíc
-Voda (obec Mezina): faktura půlročně, neplatí se zálohy
-Vývoz odpadní jímky: cca 1.300 Kč/měsíc
-Svoz komunálního odpadu: 700 Kč/osoba/rok při třídění odpadu, 800 Kč/osoba/rok kdo netřídí odpad
-Roční náklady na dřevo pro vytápění: cca 12.000 Kč (1.000 Kč/měsíčně)
-Roční náklady na elektřinu pro vytápění: cca 24.000 Kč (2.000 Kč/měsíčně)
Doplňující technické informace:
-Revize elektrorozvodů byla provedena při kolaudaci v roce 2020.
-Revize komína proběhla v říjnu minulého roku (revize se provádí každoročně).
Dům má plastová okna s trojskly, kvalitní zateplenou fasádu, měděné svody a střechu pokrytou pálenou taškou.
Obec Mezina nabízí klidné bydlení v malebné krajině nedaleko přehrady Slezská Harta a zároveň v pohodlné dojezdové vzdálenosti do Bruntálu. V okolí je množství turistických a rekreačních možností.
V případě zájmu o více informací nebo domluvení prohlídky mě prosím kontaktujte.